Mama w Harmonii. 3 miesiące do wewnętrznego szczęścia.

logo Mamy w Harmonii (1) - Kopia

Na to, co dzieje się w Twojej rodzinie, kiedy pojawia się pierwsze dziecko, nigdy nie będziesz przygotowana tak całkowicie. Maleństwo wywraca Twoje życie i funkcjonowanie Twojej rodziny do góry nogami i nawet, jeśli przeczytałaś tysiące książek, albo jesteś pediatrą, i tak pojawią się sytuacje, które spowodują, że pozorna harmonia panująca w Twoim domu zniknie. Dzieje się tak, bo nawet jeśli Twój maluch ma dwa dni, to jest to odrębna istota. I jeśli tylko pozwalasz jej na to, aby miała własne pragnienia i potrzeby, a nie ustawiasz dziecka pod siebie, to nie jesteś w stanie przewidzieć każdej z tych potrzeb. 

Często w tych pierwszych dniach Mamy zapominają o sobie. Zdarzają się aniołki, które śpią niemal bez przerwy i budzą się na jedzenie co trzy przepisowe godziny. Ta książka nie jest dla Was, Kochane 🙂 Ta pozycja jest dla całej reszty mam, których maluchy mają swój własny rytm uzależniony od wielu przeróżnych czynników. I które nie pozwalają na to, aby dzień miał określony plan.
Doskonale znam właśnie takie życie.
Jestem Mamą Oskara, który od chwili narodzin pilnował, bym skupiała na nim niemal całą uwagę. W pierwszych miesiącach swojego życia zasypiał na pół godziny – do godziny, po czym budził się z płaczem. Nieważne, czy była to noc czy dzień. Poświęcałam mu każdą wolną chwilę, w pozostałych odsypiałam 🙂 Harmonia? Jaka harmonia…?
Kiedy maluch podrósł, postanowiłam zabrać się na uporządkowanie naszego życia i powstał pomysł na Projekt Mama w Harmonii. Po dokładniejszym opracowaniu szczegółów, zdecydowałam się na napisanie książki.
Książka MAMA W HARMONII. 3 MIESIĄCE DO WEWNĘTRZNEGO SZCZĘŚCIA to pozycja obejmująca 12 tygodni pracy nad sobą i swoim otoczeniem. Znajdziecie tam tematy istotne dla każdej mamy, ale przede wszystkim – dla każdej kobiety. Nie zapominaj, droga Mamo, że pomimo nowej roli, jaką zaczęłaś pełnić, jesteś KOBIETĄ.
Gwarantuje Ci, że po przeczytaniu tej książki oraz (zwłaszcza) wykonaniu proponowanych przeze mnie ćwiczeń, jakość Twojego życia zmieni się, a Ty sama zaczniesz odczuwać ogarniającą Cię harmonię. To szczęście, które nosisz w sobie, wypłynie na zewnątrz i opromieni Twój świat. Wystarczy, że każdy z kolejnych tygodni poświęcisz proponowanemu przeze mnie działowi i rozpoczniesz ze mną tę fascynującą przygodę.
Książka jest jednocześnie podręcznikiem, jak i zeszytem do ćwiczeń. Nie musisz zakładać nowych notatników. Wszystko będziesz mieć w jednym miejscu. W każdą niedzielę wieczorem przeczytaj mój tekst dotyczący tematu kolejnego tygodnia. Nie masz chwili dla siebie? Zabierz książkę do toalety 🙂 Po 3 miesiącach pracy ze mną ten czas się znajdzie.
Obiecuję Ci, że tak będzie. Wiem to po sobie, bo przepracowałam wszystkie tematy, które proponuje Ci w książce, choć w nieco innej formie.
Niedługo powstanie mój newsletter. Będziesz mogła wpisać się na listę oczekujących na książkę, dzięki czemu jako jedna z pierwszych dowiesz się, że jest ona już w sprzedaży i gdzie można będzie ją kupić, a także otrzymasz rabaty na atrakcyjne gadżety związane z książką. Są już opracowywane i projektowane 🙂
Tymczasem zapraszam Cię do polubienia mojego fanpage’a, aby być na bieżąco z etapami mojej pracy:
okładka mama w harmonii, e-book,
(kliknij na obrazek, by przejść do strony)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *