Zaufaj sobie…

Zaufaj sobie, bo Ty jesteś największym źródłem najpiękniejszej energii… Zaufaj sobie, bo głęboko w Tobie znajdują się pokłady pozytywnej energii, która może działać jedynie na Twoją korzyść. Zaufaj sobie, bo tylko wtedy będziesz w stanie zaufać wszystkim innym… Pozwól, że przytoczę Ci przykład. 

Jedna z bliskich mi kobiet miała wielkie marzenie, ale opowiadała o swoim marzeniu tak, jak ja opowiadam o locie na księżyc. To prawda, to jedno z moim marzeń, ale jeśli miałoby się spełnić, to zapewne dopiero wtedy, gdy będę już staruszką. Kto wie? Może właśnie wtedy będę w stanie je zrealizować?

Jej marzenie jednak było bardzo przyziemne. Bardzo realne. A co najważniejsze – tysiące osób już je osiągnęło, bo to było także ich marzenie. Kobieta ta osiągała mnóstwo innych celów, które sobie wyznaczała, i były to cele unikatowe, niedostępne dla przeciętnej osoby. To jedno marzenie jednak pozostawało w kręgu marzeń. I choć dużo o nim opowiadała, nie działo się nic więcej.

Przyszedł w końcu moment, kiedy z pełną wiarą w siebie zajrzała w głąb swojej duszy i nagle zobaczyła, jak silną jest kobietą, jak wartościową osobą, jak doskonale radzi sobie z realizacją dużo trudniejszych zadań. I to był dla niej moment przemiany. Pisząc „moment” nie mam na myśli sekundy, ani nawet dnia. Przemiana trwała wiele miesięcy.

To jest historia autentyczna – pracowałam bezpośrednio z tą kobietą. Dzięki takim osobom wiem, że jeśli  tylko otworzymy swoje serce na nas samych, zaczynają dziać się cudowne rzeczy. Wystarczy zaufać sobie samej, że gdzieś tam w środku znajduje się mega silna kobieta, która może przenosić góry.

Jak to wygląda u Ciebie? Działasz z wiarą w swoje własne możliwości? Ufasz sobie?

Wiem, że nie jest to łatwe. Wiem, że czasem samemu się nie da… Ja zaczęłam sama, ale wszystko ruszyło do przodu dopiero wtedy, gdy znalazłam swojego mentora. Pod jej wodzą zmieniałam swoje życie. Teraz to ja wprowadzam inne kobiety na ścieżkę harmonii i pełnej świadomości własnego istnienia na tym świecie. Od ponad roku funkcjonuje nasza grupa Kobieta w Harmonii, a w lutym rusza 3-miesięczny Projekt Kobieta w Harmonii, po którym świat totalnie się zmieni, jeśli odważysz się zajrzeć bardzo głęboko w siebie, zaufać sobie i codziennie będziesz realizowała podane zadania.

Jeśli jesteś ciekawa, na czym polega Projekt, zajrzyj na stronę, na której możesz o nim poczytać i od razu się zapisać – strona na temat Projektu Kobieta w Harmonii. W wielkim skrócie – Projekt ten polega na codziennej pracy zgodnie z zadaniami z pdf’u, który każda Uczestniczka otrzyma ode mnie na koniec. Zadania te ukierunkowują nas na życie w zgodzie ze sobą – pozwalają uporać się z przeszłością, poznać siebie bardziej i z ufnością spojrzeć w przyszłość, o jakiej marzymy. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, napisz proszę do mnie.

Tymczasem do poczytania za dwa tygodnie <3

Życzę Ci, aby ten czas był dla Ciebie czasem wielkiej odwagi uwierzenia w swoje własne możliwości!

Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *