OCZYŚĆ SIĘ NA WIOSNĘ – 5 dniowy program oczyszczający organizm

W minionym tygodniu przeprowadziłam na swoim fanpage’u wyzwanie dotyczące oczyszczania wiosennego. Uczestniczki są wniebowzięte efektami – poza komentarzami na facebooku otrzymuję też wiadomości prywatne. Po trzech, czterech dniach każda z nich poczuła się lekko, a  tak wielka ochota na kawę przeszła, choć pierwszego i drugiego dnia wydawało się to niemożliwe. Jeśli przegapiłaś to wyzwanie, możesz przeprowadzić je sama w domu. Poniżej zostawiam Ci instrukcje 🙂


Klikając na obrazek po lewej, możesz pobrać cały program oczyszczający w formie pdf, aby mieć go pod ręką w razie potrzeby. Takie oczyszczanie przydaje się każdemu, zawsze po zimie, ale także raz na jakiś czas w trakcie roku. Będę Ci wdzięczna, jeśli udostępnisz ten post swoim znajomym, aby i oni mogli skorzystać z dobrodziejstw oczyszczania. Im więcej oczyszczonych osób, tym zdrowsze społeczeństwo, a zdrowie przekłada się też na nasze relacje z innymi. Także Twoje.

 


Lubisz już naszą stronę? Polub i korzystaj z darmowych wyzwań z nagrodami oraz mnóstwa inspiracji na temat rozwoju osobistego, efektywnego działania oraz organizacji. Co miesiąc na moim fanpage’u lub w grupie odbywają się darmowe wyzwania. Bierz w nich udział i korzystaj z nich <3 Do zobaczenia na następnym wyzwaniu!

Uściski!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *