Dom pod kontrolą – kurs dla pragnących harmonii we własnych czterech ścianach

„Dom pod kontrolą” to 5-dniowy kurs on-line, bogaty w szablony ułatwiające zorganizowanie życia domowego. W marcu 2018 roku wypuściłam pierwszą edycję, na kolejną można się zapisać tutaj – > KURS „DOM POD KONTROLĄ”. Celem kursu jest wprowadzenie minimalizmu i odzyskanie harmonii we własnych czterech ścianach i właśnie to można uzyskać pracując z szablonami, które udostępniłam.  Jak kurs wygląda w praktyce?

Przez pięć dni otrzymujesz ode mnie wiadomości związane z poszczególnymi tematami związanymi z wprowadzaniem do domu harmonii. W każdej wiadomości masz możliwość pobrania szablonów, dzięki których dowiesz się, jaki obszar domu wymaga największej pielęgnacji, a także będziesz mogła zaplanować całość działań.

Wiedząc, w którym miejscu zaczynasz, wiesz, jakie działania podjąć, aby osiągnąć swój cel. Kiedy zatem okaże się, że to ilość rzeczy najbardziej przeszkadza, by Twój dom stał się harmonijny, będziesz wiedziała, jakie podjąć kroki.

Ważna w procesie pracy nad tak ważną częścią, jaką jest nasze życie domowe, jest praca w grupie. W tym roku nie było to obowiązkowe, przy kolejnej edycji kursu każda z uczestniczek będzie pracować przede wszystkim w grupie, bo właśnie tam będą się pojawiały posty i będą wysyłane pliki z szablonami.

Od uczestniczek kursu otrzymałam informacje, że szablony bardzo ułatwiają im ogarnianie własnego domu. Otrzymałam też kilka podpowiedzi, jak udoskonalić kolejną edycję, dlatego w przyszłym roku czekają Wam niespodzianki 🙂

Na podstawie mojego kursu oraz własnego Projektu HOME powstaje moja książka „DOM W HARMONII”, która ukaże się w przyszłym roku. Jeśli wolisz pracę z książką, śledź naszą stronę na fp, aby dowiedzieć się, kiedy nastąpi przedsprzedaż w promocyjnej cenie. Książka będzie zawierać plan pracy na cały rok w myśl zasady małym kroków metodą Kaizen. Nie chodzi bowiem o to, aby w tydzień od świtu do nocy wykonać wszystko od A do Z, ale żeby harmonia wkradła się w nasze życie niepostrzeżenie, niejako przypadkiem. Każdy miesiąc pracy to dział, dzięki któremu z łatwością, bez przemęczenia Twój dom będzie coraz bardziej harmonijny i minimalistyczny. W książce umieszczę również przepisy na moje sprawdzone domowe preparaty do sprzątania, dzięki którym wiem, że moje dziecko może myć okna bez mojej obawy o jego zdrowie.

Jesteś ciekawa tej książki? 🙂


Lubisz już naszą stronę? Polub i korzystaj z darmowych wyzwań z nagrodami oraz mnóstwa inspiracji na temat rozwoju osobistego, efektywnego działania oraz organizacji.

Uściski!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *