PLANNER 2019 DIY – AUTORSKI BULLET JOURNAL

 

Raz w życiu miałam planner zrobiony przez siebie, zwykle natomiast zdawałam się na innych. Co rok testowałam różne plannery i dopiero Norinommo był tym, który spełniał moje wymagania. Z tego plannera korzystam obecnie, niestety nie można zamówić kolejnego na przyszły rok. Ponieważ jednak potrzeba matką wynalazków, postanowiłam kolejny raz podjąć się wyzwania stworzenia własnego plannera. Pierwszy, który zrobiłam ponad 10 lat temu, tworzony był na komputerze i zajęło mi to pół roku. Planner, który możecie obejrzeć w filmie poniżej, zrobiłam ze zwykłego zeszytu formatu A5, ręcznie za pomocą linijki i długopisu. Powstał w niecałe 3 dni.

Planner zrobiony jest stricte pode mnie, jednak może on zainspirować Cię do stworzenia swojego własnego. Obejmuje on pierwsze półrocze 2019 r. Jeśli zatem masz jakieś sprawdzone elementy w swoim DIY plannerze, podziel się proszę w komentarzu – z przyjemnością się zainspiruję,  kiedy będę tworzyć kolejny!

A tymczasem zapraszam na film 🤗👇


31 grudnia planowana jest premiera kolejnej mojej książki – tym razem właśnie na temat organizacji. W książce znajdziesz szczegółowe porady, krok po kroku, jak się zorganizować, aby osiągać cele bez stresu, a z radością. Dodatkowo znajdziesz tam mnóstwo szablonów do pracy oraz zadań do wykonania, aby być bardziej skuteczną. Kliknij na obrazek i zapisz się na listę oczekujących. Te osoby otrzymają ode mnie specjalną, dodatkową zniżkę na książkę, kiedy pojawi się jej przedsprzedaż, oraz kilka szablonów w formacie pdf do własnej pracy!!!


Lubisz już naszą stronę? Polub i korzystaj z darmowych wyzwań z nagrodami oraz mnóstwa inspiracji na temat rozwoju osobistego, skutecznego działania oraz organizacji.

 

Uściski!

1 thought on “PLANNER 2019 DIY – AUTORSKI BULLET JOURNAL”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *