CO ZREALIZOWAŁAM W 2018 ROKU, JAKIE PLANY NA 2019 ROK

Rzadko kiedy robiłam dogłębną analizę minionego roku, tym razem jednak zdecydowałam się prześwietlić wszystkie duże decyzje i wyciągnąć z nich wnioski. Przez cały grudzień analizowałam miniony rok i doszłam do kilku istotnych dla mnie decyzji.

WNIOSKI, DO JAKICH DOSZŁAM:

  • każde odejście od planu (także zaprzestanie planowania nawet na kilka dni) powoduje chaos, który sprawia więcej problemów niż jest tego warte; w konsekwencji przy tak dużej ilości zadań do wykonania nie wiem, za co się zabrać i nie robię nic
  • przecenianie swoich możliwości nie popłaca – czasem chciałam zbyt dużo, mając poczucie, że dam radę, choć rozum podpowiadał, że nie dam
  • z drugiej strony lubię mieć kalendarz wypełniony pracą, bo zbyt mało zadań do wykonania mocno mnie rozleniwia, co było widoczne w pierwszej połowie roku 2018
  • każdy projekt powinien być dokładnie rozpisany, inaczej się rozjeżdża i części planów nie realizuję
  • podział tygodnia na dni robocze, kiedy faktycznie oddaję się swojej pracy, oraz na dni wolne, kiedy czas przeznaczam na wzmacnianie kontaktów z rodziną, sprawdził mi się idealnie
  • dostosowanie plannerów i kalendarzy pod siebie jest idealnym pomysłem, który podnosi moją skuteczność
  • kiedy nie widzę celu, tracę go z oczu i przez to zsuwa się na dalszy plan, dlatego wypisanie celów (np. na Mapie Marzeń Mapie celów) i trzymanie ich zawsze przy sobie sprawia, że wiem, w którym kierunku idę.

PLANY NA 2019 ROK.

To będzie rok dosyć intensywny – tak przeczuwam i do takich wniosków dochodzę na podstawie tego, co dzieje się w moim życiu. Rok pracy, której owoce będę zbierać w kolejnych latach. Rok bardzo potrzebny.

Moje cele w 8 głównych obszarach życia, umieściłam w moim plannerze, rozpisałam na szczegóły i zadania do wykonania. Chcę je osiągnąć w ciągu najbliższych 6 miesięcy (ich termin realizacji to 30 czerwca 2019).


Poniżej przedstawiam Ci cele biznesowe na pierwsze półrocze 2019 r.:

1. Intensywnie zacznie się już w styczniu, kiedy rusza Projekt ROK W HARMONII, na który zapraszam kobiety wszędzie wokół mnie. Projekt trwać będzie 12 miesięcy, a w każdym miesiącu będziemy poruszać różne tematy. Zaczynamy od wizji i planów dotyczących roku 2019, w lutym skupimy się na relacjach, a w marcu na sobie. Resztę tematów możesz poznać na stronie Projektu.

W trakcie trwania Projektu udostępniam uczestniczkom szablony (bez dodatkowych opłat), które będą wykorzystywane w poszczególnych tematach. Szablony wysyłam pod koniec miesiąca poprzedzające, a najpóźniej pierwszego dnia danego miesiąca (czyli na luty wyślę pod koniec stycznia albo najpóźniej 1 lutego). Osoby, które zapisały się do grupy, deklarują jednocześnie regularną pracę – na tym polega ten projekt. W razie braku aktywności, zostają usunięte. Jeśli jednak jesteś pewna, że chcesz coś zmienić w swoim życiu, zapraszam Cię bardzo serdecznie do naszej społeczności!


2. Darmowe wyzwanie POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI UP! to już trzecia edycja tego wyzwania. Za każdym razem pojawiają się dodatkowe elementy, dlatego nawet jeśli brałaś już udział w minionych edycjach, w tej na pewno dostaniesz także coś nowego.

Niskie poczucie własnej wartości to niemal plaga współczesnej kobiety. Ja sama większość swojego życia żyłam w jego szponach. Moja praca nad sobą trwała wiele długich lat, czego głównym powodem był brak wiedzy, na czym się skupić, jak je podnosić i jak nad sobą pracować.

Wyzwanie zaczyna się 21 stycznia, a kończy 25 stycznia. Jeszcze możesz się zapisać, klikając na stronę zapisu. To nie jest tak, że te 5 dni zmienią od razu Twoje życie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jednak dzięki temu, że odpowiesz sobie na pewne pytania, których być może nigdy sobie  nie zadawałaś, uaktywni się w Tobie proces, który na pewno będzie długofalowy, ale także skuteczny. Tego zawsze sobie  i uczestniczkom życzę, organizując to wyzwanie.

W tym darmowym wyzwaniu dostaniesz na tacy zadania do wykonania, dzięki którym ja sama uwierzyłam w swoją wartość i mogłam w końcu ruszyć do przodu. Jedynym warunkiem, o spełnienie którego Cię poproszę, to WYKONANIE ZADAŃ. Nic samo się nie zrobi. Możesz przeczytać tysiąc książek, ale dopóki sama nie zaczniesz nad sobą pracować, to nadal będziesz wierzyć w to, co przekazywano Ci przez lata.


3. Premiera książki „Mamo, naostrz piłę!”, która miała pojawić się w 2018 roku, ale ponieważ chcę, aby była jak najbardziej wartościowa, przeniosłam premierę na 31 stycznia 2019 r. Jeśli chcesz dołączyć do grona kobiet, które zapisały się na listę oczekujących i zgarnąć dodatkowe rabaty oraz kilka darmowych szablonów do organizacji, masz jeszcze ku temu szansę. 🙂 Kliknij na stronę zapisu i zapisz się.

Książka przeznaczona jest dla kobiet, które, w natłoku i pędzie współczesnego świata, potrzebują kogoś, kto pomoże im się zorganizować. Pracownice korporacji, matki, przedsiębiorczynie to moje najczęstsze klientki. Nie potrafią odnaleźć czasu na to, aby zadbać o swoje własne potrzeby, stawiają je na szarym końcu, często także nie znajdują czasu dla bliskich. Dla nich przeznaczona jest ta książka.

„Mamo, możesz wszystko!” to moja 5 książka. To, co je wyróżnia, to fakt, że jestem po prostu kobietą, matką, żoną, która pracowała nad sobą kilkanaście lat, aby być tu, gdzie jest. Ta moja „zwyczajność” sprawia, że jestem jedną z moich czytelniczek, jestem taka, jak one, tylko krok dalej – nie psychologiem, nie coachem, ale kobietą, która na swoim przykładzie pokazuje, że można. Dodatkowo poprzez formę książki stwarzam od razu możliwość pracy, zadaję zadania do wykonania i daję ku temu możliwość w postaci miejsca na notatki. W książce znajdziesz także mnóstwo szablonów do skutecznej pracy nad organizacją życia.


4. Od stycznia zaczyna się też mój prywatny Projekt DOM W HARMONII, który jest częścią powstającej książki „Dom w Harmonii. Projekt”. W każdym miesiącu, który ma określone tematy (przeczytasz o nich na stronie książki).

Każdy miesiąc podzielony jest na 4 tygodnie, w czasie których pracujesz na 4 różnymi obszarami w danym temacie. Dzięki pracy małymi krokami, jesteś w stanie bez olbrzymiego wysiłku sprawić, by Twój dom pachniał radością i miłością, by otwierał się na harmonię. Pod koniec roku lub na początku 2020 r. pojawi się książka, raportująca moją pracę nad wprowadzaniem harmonii do domu, wraz ze wszystkimi szablonami, które sobie tworzyłam, aby ułatwić sobie pracę.

Osoby zapisane na listę oczekujących na książkę będą otrzymywać jeden najważniejszy szablon całkowicie za darmo w każdym miesiącu, dzięki czemu będą mogły pracować jednocześnie ze mną. Osoby te otrzymają także zniżkę na kurs DOM POD KONTROLĄ, który planowany jest na kwiecień. Jeśli Ty czujesz, że Twój potrzebuje harmonii, nie zastanawiaj się zbyt długo – zapisz się na listę i pracuj w 2019 r. razem ze mną.


To wszystko odbędzie się w styczniu. Dodatkowo pojawi się spotkanie autorskie, wstępne okolice to Wrocław Strachocin. Jeśli jesteś zainteresowana darmowym warsztatem „Co najpierw – czyli jak ustalać priorytety?” i zapoznaniem się z moimi książkami, zapraszam na mój fanpage, gdzie bliżej spotkania pojawią się informacje na ten temat (jak i na temat kolejnych spotkań w innych częściach Wrocławia).


5. W lutym planowany jest kurs CELE POD KONTROLĄ. Często to właśnie po miesiącu rzetelnej pracy nad postanowieniami noworocznymi spada nam motywacja. Wtedy przyjdzie do Ciebie mój kurs. Na stronie kursu możesz zapoznać się w modułami, jakie dla Ciebie proponuję. Uprzedzam, że będzie dużo pracy, jednak bez niej niewiele z niego wyniesiesz.

Zapisując się na listę oczekujących, zyskujesz 30% rabat na kurs (zamiast 40 zł, zapłacisz tylko 28 zł na podany w mailu kod – mail zostanie wysłany na początku stycznia, jeśli chcesz się na niego załapać, zapisz się na listę oczekujących już dziś!): link do strony zapisu na listę oczekujących na kurs.


6. W marcu planowana jest premiera zbioru opowiadań. „Cztery panie roku” to nie są zwykłe opowiadania – każde z nich zawiera puentę, której czytelnicy się nie spodziewają. Jedno z opowiadań udostępniłam kiedyś na swojej stronie, a ponieważ spotkało się z bardzo dobrym odzewem, postanowiłam w jednej książce zebrać kilka innych z podobnego pogranicza. Niedługo pojawi się link do zapisu na listę oczekujących na ten zbiór, warto zatem śledzić mój fanpage, aby nie ominąć tego wydarzenia 🙂


7. W kwietniu odbędzie się druga edycja kursu DOM POD KONTROLĄ. W niedługim czasie pojawi się możliwość zapisu na listę oczekujących. Po ubiegłorocznej edycji postanowiłam wprowadzić parę zmian i to, czego brakowało, to pracy w grupie. W tym roku postawimy na wspólną pracę, która daje kopa i mobilizuje do działania, ale też jest niezwykłym wsparciem dla osób, które nie do końca są w stanie poradzić sobie z tematami. Całość rozłożyłam też na dłuższy odcinek czasu i zamiast tygodnia kurs trwać będzie dwa tygodnie. Szczegółów dowiesz się niebawem. Póki co zapraszam Cię na stronę kursu.


8. W maju pojawi się napisana już przeze mnie powieść „Zapach namiętności”. Powstała wielenaście lat temu, a w roku 2019 chcę dać jej prawdziwe życie. Książka opowiada o wyborach – zgodnych lub nie – ze sobą i jak to wpływa na nasze życie. Główna bohaterka staje przed trudnym wyborem, lecz pomimo niepewności, zdecydowana jest podjąć ostateczną decyzję. Zapraszam Cię serdecznie do śledzenia mojego fanpage’a, gdzie na pewno pojawi się informacja o premierze, możliwości uzyskania zniżki na zakup książki i wiele innych.


To plan na pierwsze półrocze 2019 roku. W drugim półroczu na pewno odbędzie się kolejna edycja wyzwania POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI,  premiera powieści „ŚWIATEŁKO NADZIEI” oraz prawdopodobnie książki „DOM W HARMONII”, pisanej przez cały rok 2019.

Szczegółowy plan na drugie półrocze poznasz pod koniec pierwszego półrocza, kiedy stworzę dla siebie planner na tę część roku. Jak zapewne wiesz z moich wcześniejszych wpisów, tym razem zrobiłam swój własny planner na 6 miesięcy 2019 roku, dostosowany idealnie do moich obecnych potrzeb. I to własnie w nim zaplanowałam swój najbliższy czas, którym podzieliłam się z Tobą wyżej. 🙂

Jak Ci się podoba ten plan? Jest coś, czego teraz potrzebujesz? A może tego akurat brakuje? Daj znać w komentarzu, przeanalizuję Twoją propozycję i może pojawi się w drugiej połowie roku!Pamiętaj, że w styczniu planowana jest premiera kolejnej mojej książki – tym razem właśnie na temat organizacji. W książce znajdziesz szczegółowe porady, krok po kroku, jak się zorganizować, aby osiągać cele bez stresu, a z radością. Dodatkowo znajdziesz tam mnóstwo szablonów do pracy oraz zadań do wykonania, aby być bardziej skuteczną. Kliknij na obrazek i zapisz się na listę oczekujących. Te osoby otrzymają ode mnie specjalną, dodatkową zniżkę na książkę, kiedy pojawi się jej przedsprzedaż, oraz kilka szablonów w formacie pdf do własnej pracy!!!


Lubisz już naszą stronę? Polub i korzystaj z darmowych wyzwań z nagrodami oraz mnóstwa inspiracji na temat rozwoju osobistego, skutecznego działania oraz organizacji.

 

Uściski!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *