DOM W HARMONII

DOM przez duże D…

Wyobraź sobie, że wracasz po intensywnym dniu, a w domu wita Cię Twój ulubiony zapach i świeżość. Wszystkie przedmioty mają swoje miejsce, a dom jest tak przytulny, że za każdym razem, kiedy masz go opuścić, robisz to trochę z niechęcią. Codziennie marzysz o tym, aby wrócić do tej oazy spokoju, tego zakątka, w którym czujesz się całkowicie sobą. A teraz wyobraź sobie, że pozostali domownicy czują dokładnie to samo…

OCZYŚĆ SWÓJ DOM

Zanim zabierzesz się za cokolwiek innego, musisz zrobić porządek w swoim domu. Dzięki szablonom z książki „Dom w Harmonii” w każdym miesiącu zabierzesz się za inną część swojego domu, wprowadzając do niego minimalizm. On z kolei pozwoli Ci na efekt WOW, którego oczekujesz.

SPRAW, BY BYŁ PRZYTULNY

Dopiero po tym, jak uporządkujesz swój dom, spraw, by nabrał przytulności, by był jak najbardziej Wasz. To dodatki sprawiają, że dom staje się DOMEM. Obrazy na ścianach, zdjęcia z szalonych wakacji, indywidualne dekoracje na łóżkach. To wszystko powoduje, że czujesz się w swoim domu, jak u siebie.

„Bo czysty dom daje Ci poczucie czystości umysłu, wprowadza harmonię do Twojego życia. Pomaga Ci skupić się na tym, co jest najważniejsze… ”
„Dom w Harmonii”
Joanna Paczkowska-Szczygieł

CO ZYSKUJESZ ZAPISUJĄC SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH:

 • kod rabatowy na książkę „Dom w Harmonii”, kiedy pojawi się w przedsprzedaży

 • pierwszeństwo wysyłki książki z organizerem

ROZDZIAŁY KSIĄŻKI (PLAN ROKU):

 1. Jak zabrać się za wprowadzanie harmonii do domu?
 2. Plan działań
 3. Organizacja
 4. Budżet domowy
 5. Wiatrołap/przedpokój – wizytówka domu
 6. Kuchnia i jadalnia – zdrowie i czystość
 7. Salon – miejsce spotkań
 8. Pokój dziecięcy – trzy w jednym
 9. Gabinet/kącik do pracy – ład i organizacja
 10. Ogród/balkon – wyjście do natury
 11. Łazienka i toaleta – domowe SPA
 12. Sypialnia – oaza relaksu

Każdy miesiąc podzielony jest na 4 tygodnie, w czasie których pracujesz na 4 różnymi obszarami w danym temacie. Dzięki pracy małymi krokami, jesteś w stanie bez olbrzymiego wysiłku sprawić, by Twój dom pachniał radością i miłością, by otwierał się na harmonię.


„Moim celem jest dom pełen harmonii. Odkąd kupiliśmy nasz wymarzony dom, staram się sprawić, aby każdy jego fragment dla nas oraz odwiedzających nas gości był czymś przyjemnym. W książce miesiąc po miesiącu, małymi krokami, ale regularnie, wprowadzam w naszym domu zmiany. W książce opisuję swoją podróż po tej przygodzie, ale także udostępniam czytelniczkom szablony do wykorzystania we własnym domu.”

autorka książki

Joanna Paczkowska-Szczygieł