KONTAKT

1. NAPISZ DO MNIE LIST.

Chcesz do mnie napisać? Chcesz podzielić się swoim problemem, dowiedzieć się czegoś, czego nie znalazłaś na stronie? Napisz do mnie list, wypełniając poniższy formularz.

 

2. NAWIĄŻMY WSPÓŁPRACĘ.

Jeśli masz pomysł na współpracę, ale nie wiesz na pewno, czy mieści się to w kręgu moich zainteresowań, zerknij proszę na podstronę O MNIE i zobacz, czym się zajmuję. A potem wypełnij poniższy formularz w temacie wiadomości wpisując „WSPÓŁPRACA” 🙂

 

Mogę zrecenzować:

  • Twoją książkę, jeśli dotyczy ona rozwoju lub zdrowia kobiet
  • planer, organizer lub kalendarz
  • narzędzie do organizacji
  • inne produkty, które związane są z organizacją, zdrowiem lub rozwojem kobiet.

 

3. OPUBLIKUJ U MNIE SWÓJ WPIS.

 

JESTEM MAMĄ. MAM PASJĘ.

W związku z moją książką („Mama w harmonii żyje Pasjami”) proponuję Mamom posiadającym własne unikatowe pasje, godzącym macierzyństwo z biznesem lub pasjami, wpis gościnny na moim blogu.

Wpis taki miałby opowiadać o Mamie, jej pasjach, o tym, jak to się zaczęło i jak się toczy. Mile widziane linki do własnych stron – pochwalcie się swoim niezwykłym, pełnym pasji miejscem w sieci 🙂

 

ZASADY WSPÓŁPRACY

Ja umieszczam na swoim blogu linki do Waszych stron oraz na fanpage’u linka do Waszego wpisu, a Was proszę o umieszczenie informacji o moim blogu na Waszych stronach i linków do Waszych wpisów na moim blogu.

 

ZGŁOSZENIE

Osoby chętne proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w temacie wiadomości wpisując „JESTEM MAMĄ. MAM PASJĘ.”.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY