UDANY URLOP Z DZIECKIEM

Przekazuję w Twoje ręce dwa pdf’y, dzięki którym Twój urlop z dzieckiem przestanie być czymś przerażającym, albo chociażby nieznanym. Jeździmy na wakacje z naszym synem od samego początku jego życia. Kiedy miał 4 tygodnie, wyjechaliśmy na kilka dni w góry. Kiedy skończył 8 miesięcy, zrobiliśmy sobie 3-tygodniową objazdówkę po Szwajcarii, Włoszech i Francji.

Nie jestem już w stanie zliczyć ilości naszych wspólnych podróży. Mam jednak świadomość, że każda z nich to kolejne doświadczenie, dzięki któremu teraz nasze podróże są mega dopracowane.

W e-booku UDANY URLOP Z DZIECKIEM dzielę się z Tobą wrażeniami z podróży z czasów, kiedy nasz syn był niemowlakiem. Znajdziesz tam m.in. porady medyczne, o których warto pamiętać i zastosować się do nich, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

W plannerze znajdziesz miejsce to zaplanowania rzeczy do zabrania, listę atrakcji najważniejszych, miejsce na wpisanie alternatyw w razie złej pogody, itd.

Kliknij na poniższe obrazki i pobierz pdf’y, a potem ciesz się udanym urlopem ze swoim dzieckiem 🙂 Będzie mi miło, jeśli podzielisz się opinią na temat tego, jak sprawdzają się u Ciebie.