PROJEKT „KOBIETA W HARMONII”

KOLEJNE ZAPISY POD KONIEC ROKU 2020.

CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA PROJEKT I ZYSKAĆ ZNIŻKI? ZAPISZ SIĘ NA TEJ STRONIE>>


CEL PROJEKTU

Celem Projektu, który osiągniesz po 2 miesiącach codziennej pracy ze mną oraz z materiałami w formie pdf, które otrzymasz, będzie odzyskanie harmonii w swoim życiu, uświadomienie sobie, jak ważną osobą jesteś, odzyskanie poczucia czasu, który w końcu będziesz mogła przeznaczyć na zadbanie o siebie samą. Dzięki temu Projektowi nauczysz się żyć w pełni w teraźniejszości po rozliczeniu się z przeszłością, znajdziesz swoje prawdziwe cele, zorganizujesz się i opanujesz metody dobrego wzmacniania harmonii w swoim życiu.

Czeka Cię dużo pracy, ale efekt masz gwarantowany! Jeśli nadal nie jesteś pewna, czy ten Projekt jest dla Ciebie, przeczytaj OPINIE innych Uczestniczek pierwszej edycji Projektu.


DLA KOGO JEST TEN PROJEKT?

🌼Jeśli czujesz, że życie ucieka Ci przez palce, dni mijają jak szalone, a Ty nie wiesz, kiedy minął kolejny rok Twojego życia…

🌼Jeśli pamiętasz, że jako mała dziewczynka marzyłaś o wielkich rzeczach i te marzenia czasem do Ciebie wracają, w snach…

🌼 Jeśli nie masz pojęcia, w którą pójść stronę i wydaje Ci się, że kroczysz po tym świecie trochę po omacku…

🌼 Jeśli każdego dnia budzisz się rano z przeświadczeniem, że czeka Cię kolejny ciężki dzień…

🌼 Jeśli Twoje ciało domaga się zainteresowania, a Ty nie masz czasu się nim zająć…

🌼 Jeśli czujesz, że brakuje Ci umiejętności dobrej organizacji…

🌼 Jeśli masz wrażenie, że Twoje relacje z bliskimi nie są takie, jakbyś sobie życzyła…

🌼 Jeśli przeszłość wciąż kroczy za Tobą niczym cień i nie pozwala pójść dalej…

🌼 Jeśli patrzysz na siebie i nie jesteś w stanie zobaczyć w sobie nikogo wartościowego…

🌼 Jeśli choć jedno zdanie pasuje do Ciebie, TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE.


CZAS TRWANIA PROJEKTU

Projekt trwa równe 8 tygodni. Tematy będą realizowane przez 5 dni w tygodniu, w soboty będziemy dbać o relacje, a w niedziele – o siebie. Dzięki tej codziennej pracy przez 8 tygodni gwarantuję Ci diametralne zmiany w Twoim życiu! Dla tej edycji Projektu zostanie utworzona specjalna tajna grupa, do której dostęp otrzymają jedynie osoby biorące udział w Projekcie. Będziemy pracować ze sobą codziennie, ważne jest zatem, aby miała świadomość, że potrzebna będzie Twoja regularna aktywność. Tylko własną pracą jesteś w stanie coś zmienić w swoim życiu.

20.01.2020 – 22.03.2020

Obserwuj nasz fanpage, aby być na bieżąco z przygotowaniami do Projektu!


INWESTYCJA W SIEBIE

CENA REGULARNA: 175 ZŁ

(promocja trwa w czasie przedpłaty,

30 zł odejmujesz od kwoty z danego przedziału czasowego

– ZNIŻKI SIĘ NIE ŁĄCZĄ)

Co wchodzi w skład pakietu:

  • przynależność do tajnej grupy utworzonej dla tej edycji Projektu,
  • moja codzienna obecność w grupie,
  • moja praca z Uczestniczkami Projektu poprzez prowadzenie rozmów w komentarzach,
  • szablony w formie pdf do organizacji życia w harmonii, które uczestniczki otrzymują na koniec Projektu,
  • możliwość pracy w tajnej grupie w ciągu roku od daty rozpoczęcia Projektu (po upłynięciu roku grupa zostanie zarchiwizowana).

POZNAJ OPINIE UCZESTNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI

Anna:

Kurs dużo dał mi przemyśleń. Przede wszystkim to, że powinnam zadbać bardziej o siebie, o swoje potrzeby, nie Spychać ich na dalszy plan. Przypomniał i uświadomił mi, co jest dla mnie ważne, jakie są moje priorytety, jakie cele, plany nadal są ważne i chcę do nich dążyć, a które już nie pasują do mnie, które chcę odpuścić, albo jeszcze raz zastanowić się nad nimi, czy rzeczywiście są moje. Także pomógł zrozumieć jak ważne jest holistyczne dbanie o sobie. I żeby to robić regularnie. Bo tylko wtedy będą efekty. Dziękuję ❤️Przypomniałaś mi Joasiu, że to ja jestem najważniejsza. To siebie chcę stawiać na pierwszym miejscu, swoje cele, potrzeby, marzenia. A nie wszystko i wszystkich najpierw, a dopiero potem zajmować się sobą. Czasami nie ma się wtedy już ani siły ani czasu. Zaczęłam bardziej dostrzegać swoje potrzeby. Codziennie robię sobie przerwę, w której jestem sama ze sobą. Mam mniej poczucia winy, a raczej często już nie mam w ogóle, gdy robię coś dla siebie. Stałam się ważna sama dla siebie. Uzyskałam więcej spokoju i uśmiechu. Dziękuję Joasiu za bycie z nami, za wszystkie cenne wskazówki, porady i informacje. Dziękuję dziewczyny za to, że mogłam Was poznać, że chociaż Was nie znam, nigdy się nie widziałyśmy, stałyście się bliskie, za to że dzieliłyście się Waszym życiem, Waszymi radościami, osiągnięciami, tym, nad czym jeszcze chcecie pracować. Mam takie małe marzenie, żeby móc się kiedyś z Wami spotkać i poznać Was osobiście… Pozdrawiam Was Wszystkie. Pięknego życia Wam życzę…

Nina:

Kurs dał mi dużo, przede wszystkim zaczęłam dbać o swoje zdrowie. 2 maja kolejna wizyta u lekarza, badania nieciekawe, bo po pierwszej wizycie skierowanie na kolejne badanie krwi, tym razem rozszerzone. Po raz kolejny silna anemia, hmmm, trochę mnie to strąciło z równowagi, ale cóż czas dbać o swoje zdrowie. Nauczyłam się również wybaczenia (z jednym nadal problem), ale wszystko przede mną. No i planowanie jest ze mną do dziś, a to jest największy mój sukces  Dziękuję bardzo Joanna Paczkowska-Szczygieł. Cieszę się bardzo, że miałam okazję brać udział w tak wspaniałym projekcie, który otworzył mi oczy na wiele ważnych kwestii w moim życiu. Dziękuję 
Sabina:

Staram się pamiętać o sobie w gonitwie życia. Powtarzać moje afirmacje i cele. Wiedzieć czego chce. To były bardzo owocne miesiące! I mimo, ze nie sprawy z domem zabrały większość mojego czasu to i tak wiele z tego zyskałam! Dziękuje kochana!

Magda:

Tak właśnie zamierzam żyć, z pozytywnym nastawieniem, zmotywowana i w zgodzie z samą sobą. Dziękuję za wszystkie cenne wskazówki, mam nadzieję, że mądrze z nich skorzystam. Asiu, mam też Twoją książkę i teraz po kursie mam zamiar sobie ją na spokojnie przeczytać i przeanalizować. Teraz będzie mi łatwiej, jeszcze raz spojrzeć na swoje działania. Myślę, że już dużo udało mi się wcielić w życie, wiem też, że jeszcze dużo pracy mnie czaka, a małymi krokami można naprawdę wiele zdziałać. Jeśli chodzi o zmiany to ja coraz częściej słyszę od ludzi: Magda jak ty ładnie wyglądasz, Magda chyba coś zrobiłaś z włosami itp tak że nie ma wątpliwości że zaczęłam bardziej dbać o siebie. A najlepsze jest to, że naprawdę nie wiele trzeba. Po prostu częściej się maluję i chyba coraz lepiej postrzegam siebie, więc jest ok. Jak tylko mogę staram się zrelaksować wyciszyć, a to pozwala mi lepiej poznać samą siebie.

Anna

Dużo wyniosłam z kursu. Przede wszystkim uporządkowanie celów. Więcej luzu, jeśli chodzi o sprawy nieistotne. Pozbyłam się wyrzutów sumienia, gdy robię coś tylko dla siebie. Zrozumiałam, jak ważne jest to, żeby dbać o siebie. Że tylko w ten sposób ja mogę w lepszy sposób zadbać o innych. Uświadomiłam sobie, że relaks, różne praktyki wpływają na moje dobre samopoczucie, na moje myśli. Teraz chcę stawiać siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Wtedy z większą radością będę obecna w życiu innych, nie będę wielu rzeczy, spraw traktować jako obowiązek. Owszem, nad niektórymi sferami od dawna już pracowałam. Praca ta dała mi satysfakcję i efekty, jednakże niektóre były Spychane czy zaniedbywane. Kurs pokazał, że do polepszenia swojego życia, radości życia potrzebne jest całościowe zadbanie o siebie. O swoją duszę, ciało, emocje. Chcę dążyć do tego, żeby nad tym wszystkim pracować jeszcze więcej i jeszcze lepiej. Kurs ten też mi pokazał, ile już zrobiłam, ile przepracowałam, a co jeszcze jest do zrobienia. Dał mi motywację i chęć jeszcze większej pracy nad sobą i dalszego rozwoju. Dziękuję.”

Agnieszka

Zaczęłam dostrzegać siebie.


BIORĘ UDZIAŁ W PROJEKCIE!

WPŁAĆ NALEŻNOŚĆ NA KONTO – zarezerwuj sobie miejsce!

Dane do przelewu:

Numer konta: 23 1140 2004 0000 3302 6866 8947

Właściciel konta: Michał Szczygieł

Tytuł przelewu:

MATERIAŁY PDF KOBIETA W HARMONII lub

MATERIAŁY PDF KOBIETA W HARMONII 30″, jeśli zaprosiłaś do Projektu koleżankę i ona weźmie w nim udział lub

MATERIAŁY PDF KOBIETA W HARMONII NL, jeśli czytasz mój newsletter i otrzymałaś zniżkę.

I WYPEŁNIJ KONIECZNIE PONIŻSZY FORMULARZ Z DANYMI DO RACHUNKU:

Masz ochotę zmienić swoje życie? 🙂