POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Skoro tutaj jesteś, to, podobnie jak większość kobiet, potrzebujesz się dowartościować. Doskonale wiem, co możesz czuć – przez większość mojego życia miałam bardzo niskie poczucie własnej wartości. Wiem też jednak, że można to zmienić i w końcu uwierzyć w tą głęboko schowaną cudowną istotę, którą jesteś.

Przez lata wmawiano nam, że jesteśmy gorsze, że nie mamy prawa wyrażać swojego zdania, buntować się. Nasze wewnętrzne potrzeby często były ignorowane. Pokazano nam, że nie jesteśmy warte tyle, ile nam się wydawało we wczesnym dzieciństwie. Nadszedł jednak czas, aby to zmienić i pierwszym krokiem do zmiany jest ostateczne podjęcie decyzji. Kiedy już postanowisz, że chcesz odkryć w sobie tę wartość, która w Tobie już jest, ale przykryta jest mnóstwem przykrych zdań (wypowiadanych przez innych lub przez Ciebie samą), wystarczy sukcesywna, regularna praca, a w końcu się do niej dokopiesz.

Zobacz, co  mogę Ci zaproponować, aby pomóc Ci odkryć tę wartość, która w Tobie jest, i kliknij na obrazek, aby przejść do szczegółów: