ROK W HARMONII – roczny projekt

Projekt ROK W HARMONII  powstał z potrzeby dzielenia się tym, co ja sama wypracowałam w sobie przez wiele ostatnich lat, a czym mogę się dzielić z innymi kobietami. ROK W HARMONII to wstęp do jednej z zaplanowanych książek o takim właśnie tytule. Na podstawie powstałych w grupie postów, zadań, modułów pracy powstanie jedyna w swoim rodzaju książka do pracy nad sobą przez cały rok, zgodnie z własnym tempem, miesiąc po miesiącu.

DLA KOGO JEST TEN PROJEKT?

🌼Jeśli czujesz, że życie ucieka Ci przez palce, dni mijają jak szalone, a Ty nie wiesz, kiedy minął kolejny rok Twojego życia…

🌼Jeśli pamiętasz, że jako mała dziewczynka marzyłaś o wielkich rzeczach i te marzenia czasem do Ciebie wracają, w snach…

🌼 Jeśli nie masz pojęcia, w którą pójść stronę i wydaje Ci się, że kroczysz po tym świecie trochę po omacku…

🌼 Jeśli każdego dnia budzisz się rano z przeświadczeniem, że czeka Cię kolejny ciężki dzień…

🌼 Jeśli Twoje ciało domaga się zainteresowania, a Ty nie masz czasu się nim zająć…

🌼 Jeśli czujesz, że brakuje Ci umiejętności dobrej organizacji…

🌼 Jeśli masz wrażenie, że Twoje relacje z bliskimi nie są takie, jakbyś sobie życzyła…

🌼 Jeśli przeszłość wciąż kroczy za Tobą niczym cień i nie pozwala pójść dalej…

🌼 Jeśli patrzysz na siebie i nie jesteś w stanie zobaczyć w sobie nikogo wartościowego…

🌼 Jeśli choć jedno zdanie pasuje do Ciebie, TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE.

_________________________________________

 

🔥DLACZEGO WARTO?🔥

 

📌 zaplanujesz swój 2019 rok zgodnie z WŁASNYMI POTRZEBAMI

📌 dowiesz się, jak ustalać cele, aby móc potem je realizować

📌 nauczysz się dbać o relacje z bliskimi

📌 nauczysz się znajdować czas dla bliskich

📌 nauczysz się dbać o siebie samą

📌 nauczysz się znajdować czas dla siebie

📌 poznasz lepiej swoje ciało i sygnały płynące z niego

📌 zaczniesz spełniać swoje marzenia

📌 znajdziesz czas dla swoich pasji

📌 rozwiniesz swoje poczucie własnej wartości

📌 zadbasz o swój dom, choć mogłaś dotąd twierdzić, że to niemożliwe

📌 nawiążesz ze sobą samą bliski kontakt

📌 zaplanujesz swój wymarzony rok 2020.

 

TYLE KORZYŚCI I JESZCZE WIĘCEJ W JEDNYM PROJEKCIE ❗❗❗

 

_________________________________________

 

✔ Jeśli wiesz, że komuś może przydać się ten Projekt, koniecznie

👉 UDOSTĘPNIJ TEN WPIS.

 

✔ Chcesz, aby rok 2019 był właśnie TWOIM ROKIEM?

 

✔Jesteś na to gotowa, aby wziąć życie w swoje ręce i przejąć za nie odpowiedzialność? 🙂

 

ROK W HARMONII to 12 tematów.

 


POZNAJ OPINIE UCZESTNICZEK OSTATNIEJ EDYCJI PROJEKTU KOBIETA W HARMONII NA TEMAT MOJEJ PRACY Z KOBIETAMI:

Anna:

Kurs dużo dał mi przemyśleń. Przede wszystkim to, że powinnam zadbać bardziej o siebie, o swoje potrzeby, nie Spychać ich na dalszy plan. Przypomniał i uświadomił mi, co jest dla mnie ważne, jakie są moje priorytety, jakie cele, plany nadal są ważne i chcę do nich dążyć, a które już nie pasują do mnie, które chcę odpuścić, albo jeszcze raz zastanowić się nad nimi, czy rzeczywiście są moje. Także pomógł zrozumieć jak ważne jest holistyczne dbanie o sobie. I żeby to robić regularnie. Bo tylko wtedy będą efekty. Dziękuję ❤️Przypomniałaś mi Joasiu, że to ja jestem najważniejsza. To siebie chcę stawiać na pierwszym miejscu, swoje cele, potrzeby, marzenia. A nie wszystko i wszystkich najpierw, a dopiero potem zajmować się sobą. Czasami nie ma się wtedy już ani siły ani czasu. Zaczęłam bardziej dostrzegać swoje potrzeby. Codziennie robię sobie przerwę, w której jestem sama ze sobą. Mam mniej poczucia winy, a raczej często już nie mam w ogóle, gdy robię coś dla siebie. Stałam się ważna sama dla siebie. Uzyskałam więcej spokoju i uśmiechu. Dziękuję Joasiu za bycie z nami, za wszystkie cenne wskazówki, porady i informacje. Dziękuję dziewczyny za to, że mogłam Was poznać, że chociaż Was nie znam, nigdy się nie widziałyśmy, stałyście się bliskie, za to że dzieliłyście się Waszym życiem, Waszymi radościami, osiągnięciami, tym, nad czym jeszcze chcecie pracować. Mam takie małe marzenie, żeby móc się kiedyś z Wami spotkać i poznać Was osobiście… Pozdrawiam Was Wszystkie. Pięknego życia Wam życzę… ”

Nina:

Kurs dał mi dużo, przede wszystkim zaczęłam dbać o swoje zdrowie. 2 maja kolejna wizyta u lekarza, badania nieciekawe, bo po pierwszej wizycie skierowanie na kolejne badanie krwi, tym razem rozszerzone. Po raz kolejny silna anemia, hmmm, trochę mnie to strąciło z równowagi, ale cóż czas dbać o swoje zdrowie. Nauczyłam się również wybaczenia (z jednym nadal problem), ale wszystko przede mną. No i planowanie jest ze mną do dziś, a to jest największy mój sukces  Dziękuję bardzo Joanna Paczkowska-Szczygieł. Cieszę się bardzo, że miałam okazję brać udział w tak wspaniałym projekcie, który otworzył mi oczy na wiele ważnych kwestii w moim życiu. Dziękuję 
Sabina:

Staram się pamiętać o sobie w gonitwie życia. Powtarzać moje afirmacje i cele. Wiedzieć czego chce. To były bardzo owocne miesiące! I mimo, ze nie sprawy z domem zabrały większość mojego czasu to i tak wiele z tego zyskałam! Dziękuje kochana!

Magda:

Tak właśnie zamierzam żyć, z pozytywnym nastawieniem, zmotywowana i w zgodzie z samą sobą. Dziękuję za wszystkie cenne wskazówki, mam nadzieję, że mądrze z nich skorzystam. Asiu, mam też Twoją książkę i teraz po kursie mam zamiar sobie ją na spokojnie przeczytać i przeanalizować. Teraz będzie mi łatwiej, jeszcze raz spojrzeć na swoje działania. Myślę, że już dużo udało mi się wcielić w życie, wiem też, że jeszcze dużo pracy mnie czaka, a małymi krokami można naprawdę wiele zdziałać. Jeśli chodzi o zmiany to ja coraz częściej słyszę od ludzi: Magda jak ty ładnie wyglądasz, Magda chyba coś zrobiłaś z włosami itp tak że nie ma wątpliwości że zaczęłam bardziej dbać o siebie. A najlepsze jest to, że naprawdę nie wiele trzeba. Po prostu częściej się maluję i chyba coraz lepiej postrzegam siebie, więc jest ok. Jak tylko mogę staram się zrelaksować wyciszyć, a to pozwala mi lepiej poznać samą siebie.

Anna

Dużo wyniosłam z kursu. Przede wszystkim uporządkowanie celów. Więcej luzu, jeśli chodzi o sprawy nieistotne. Pozbyłam się wyrzutów sumienia, gdy robię coś tylko dla siebie. Zrozumiałam, jak ważne jest to, żeby dbać o siebie. Że tylko w ten sposób ja mogę w lepszy sposób zadbać o innych. Uświadomiłam sobie, że relaks, różne praktyki wpływają na moje dobre samopoczucie, na moje myśli. Teraz chcę stawiać siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Wtedy z większą radością będę obecna w życiu innych, nie będę wielu rzeczy, spraw traktować jako obowiązek. Owszem, nad niektórymi sferami od dawna już pracowałam. Praca ta dała mi satysfakcję i efekty, jednakże niektóre były Spychane czy zaniedbywane. Kurs pokazał, że do polepszenia swojego życia, radości życia potrzebne jest całościowe zadbanie o siebie. O swoją duszę, ciało, emocje. Chcę dążyć do tego, żeby nad tym wszystkim pracować jeszcze więcej i jeszcze lepiej. Kurs ten też mi pokazał, ile już zrobiłam, ile przepracowałam, a co jeszcze jest do zrobienia. Dał mi motywację i chęć jeszcze większej pracy nad sobą i dalszego rozwoju. Dziękuję.”

Agnieszka

Zaczęłam dostrzegać siebie.


INWESTYCJA

90 zł /12 m-ce (7.5 zł na miesiąc!!!)

7.5 zł miesięcznie wydajemy bez zastanowienia na kawę w kawiarni, gazetę albo dobrą czekoladę.

Tym razem zainwestuj w swój rozwój, a ja Ci gwarantuję, że jeśli będziesz wobec siebie szczera i będziesz uczciwie pracować, po kilku tygodniach zauważysz u siebie zmianę na lepsze.

Pytanie, czy chcesz podjąć taką decyzję i wziąć odpowiedzialność w pełni za swoje własne życie? 🙂 Jeśli nie, to znaczy, że to jeszcze nie jest Twój czas. Poczekaj, aż będziesz gotowa.

Jeśli tak, zapraszam Cię niżej! 🙂 🙂 🙂

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ DO PROJEKTU?

1.WPŁAĆ NALEŻNOŚĆ NA KONTO

Dane do przelewu:

Numer konta: 23 1140 2004 0000 3302 6866 8947

Właściciel konta: Michał Szczygieł

Tytuł przelewu: materiały „Rok w Harmonii”

 

2.WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ