SKUTECZNA ORGANIZACJA

Niemal w każdym tygodniu słyszę „Jak Ty to robisz?! Jak Ty znajdujesz na to wszystko czas?!”. Znajduję, bo znalazłam na to sposób. Dzięki temu pamiętam o wszystkich swoich potrzebach, ale jednocześnie nie zaniedbuję niczego, co jest dla mnie bardzo ważne. Jestem mamą i każdego dnia mam czas dla mojego syna.

Jestem żoną – jaką, należałoby zapytać mojego męża ;), ale, pamiętając o tym, jak chciałabym kiedyś być zapamiętana, działam na najwyższym poziomie własnych możliwości, aby być żoną najlepszą, jak tylko potrafię. Jestem pielęgniarką punktu pobrań i pracuję 8 h na etacie. Jestem panią domu, o którego dbam regularnie. Jestem też pisarką (od 2017 roku wydałam 4 książki, a reszta pisze się lub jest w bardzo realnym planie). Przez cały rok 2017 prowadziłam codziennie Projekt Kobieta w Harmonii, a w 2019 r. przez cały rok będę prowadzić projekt Rok w Harmonii. Sukcesywnie rozwijam markę Kobieta w Harmonii, organizuję spotkania autorskie z warsztatami, spotkania networkingowe, tworzę wyzwania tematyczne (zdrowie, organizacja, rozwój osobisty) na fanpage, buduję swoją Klinikę, buduję zespół Kobiet w Harmonii, które wraz ze mną tworzą bloga pełnego inspiracji.

Przy tym wszystkim pamiętam o sobie – o kąpieli w pianie, o gorącej herbacie z cytryną i imbirem pod kocykiem z książką, o obejrzeniu filmu, o wcześniejszym pójściu spać, jeśli mój organizm tego potrzebuje, o pasjach, które sprawiają, że serce mi rośnie, o zrobieniu 2x w roku badań krwi albo cytologii zawsze na początku roku.

Jestem skuteczna w swojej organizacji, sprawdź – może moje sposoby pomogą także Tobie, tak jak pomogły już wielu kobietom. Zapoznaj się z propozycjami, dotyczącymi skutecznej organizacji i kliknij na interesujący Cię temat, aby zapoznać się ze szczegółami:

 

(książka, która pojawi się pod koniec 2019 roku)