ZAMÓW KSIĄŻKĘ „MAMA W HARMONII”

29 czerwca 2017 roku w sprzedaży pojawiła się moja książka, na którą Internautki czekały bardzo długo. Wciąż dostawałam pytania, kiedy w końcu! Nareszcie jest!

Książka ona owocem mojej ponad rocznej pracy – nad tekstem, współpracy z redaktorami i w końcu z wydawnictwem. Dzięki temu dziś możesz ją kupić w wersji drukowanej i w formie e-booka na mojej stronie lub w sklepach internetowych.

Dlaczego TA KSIĄŻKA JEST Tak ważna?

Bo jest przede wszystkim zeszytem ćwiczeń, czymś w stylu pamiętnika. Wychodzę z założenia, że nie wystarczy przeczytać jakąś pozycję, bo choćby była najlepsza, nic nie zmieni się w Twoim życiu, jeśli Ty sama nie zaczniesz działać. Moja książka – pamiętnik zmusza Cię do działania razem ze mną poprzez puste miejsce, które tylko czekają, aż je wypełnisz.

DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA?

  • Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia?

  • Jeśli pragniesz odnaleźć w swoim życiu harmonię i szczęście?

  • Jeśli chcesz lepiej sprecyzować swoje plany na przyszłość i dowiedzieć się, czego tak naprawdę pragniesz?

  • Jeśli szukasz sposobu na znalezienie czasu dla siebie?

  • Jeśli jesteś kobietą?

Ta książka jest dla Ciebie.

Tytuł wskazuje, że pozycja przeznaczona jest dla mam – jest to zabieg celowy, ponieważ to mamy najczęściej zapominają o najważniejszej roli, jaką pełnią – roli kobiety. Ta książka to kompendium ćwiczeń dotyczących naszej ROLI KOBIETY – każda z nas powinna pamiętać, że bez zadbania o siebie, nie można w pełni zadbać o resztę świata, w tym o swoich bliskich.

A może znasz kobietę, która szuka swojej drogi życiowej? Koniecznie powiedz jej o mojej książce albo podaruj w prezencie! Metody mojej pracy opisane w książce wykorzystywałam w czasie trwania Projektu Kobieta w Harmonii, który prowadziłam w swojej grupie od początku stycznia 2017 r. W każdym miesiącu widziałam ogromne postępy u wielu Uczestniczek Projektu i cały czas dostaję pozytywne informacje zwrotne na temat Projektu i mojej pracy.

Obecnie znaczna część wiedzy przekazanej w tej książce wykorzystywana jest w kolejnej edycji Projektu Kobieta w Harmonii (-> szczegóły na temat Projektu tutaj)

Chcesz najpierw zapoznać się z treścią? Przeczytaj fragment książki dostępny na stronie wydawnictwa oraz zapoznaj się ze spisem treści całkowicie za darmo!


JAK ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ?

Po wybraniu opcji przesyłki, prześlij określoną kwotę na konto, a następnie wypełnij poniższy formularz z danymi do rachunku oraz adresem wysyłki. Rachunek znajdziesz w paczce. Jeśli zależy Ci na dedykacji, napisz w formularzu, dla kogo ma być dedykacja.

  1. WYBIERZ OPCJĘ PRZESYŁKI LUB ODBIÓR OSOBISTY:

Inwestycja:

druk: 38 zł + koszt przesyłki 

e-book (E-PUB): 24 zł

Koszt przesyłki książki drukowanej :

Odbiór osobisty – 0 zł

Poczta Polska – list polecony – 15 zł

Płatność z góry lub odbiór osobisty.

2. WPŁAĆ NALEŻNOŚĆ NA KONTO

(jeśli wybrałaś opcję z dostawą do domu lub na adres e-mail):

Dane do przelewu:

Numer konta: 23 1140 2004 0000 3302 6866 8947

Właściciel konta: Michał Szczygieł

Tytuł przelewu: książka „Mama w Harmonii”

3. WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ Z DANYMI DO RACHUNKU I INNYMI INFORMACJAMI:


UWAGA!

Książki wysyłane są we wtorki i czwartki.