ZESPÓŁ KOBIETY W HARMONII

Kobiety w Harmonii to Kobiety żyjące w zgodzie z własnymi potrzebami. Każda z nich doskonale wie, czego potrzebuje, a jednocześnie z radością znajduje czas dla bliskich, własnych pasji czy biznesu. Kochające i kochane, zorganizowane i zawsze znajdujące czas na kawę czy herbatę w ciszy. Piszą z pasją, ucząc przy okazji, że można być w harmonii z własnymi potrzebami oraz nie zaniedbywać niczego innego.

Poznaj zespół Kobiet w Harmonii:

 

JOANNA PACZKOWSKA-SZCZYGIEŁ

Twórczyni marki Kobieta w Harmonii, żona, mama, pielęgniarka, pisarka, trenerka kobiet, ale przede wszystkim KOBIETA. O swojej najważniejszej roli pamięta każdego dnia, dbając o własne potrzeby, jednocześnie nie zapominając o swoich najbliższych.

Autorka powieści dla kobiet oraz poradników dla mam (książki znajdziesz na tej stronie), autorka projektu Kobieta w Harmonii oraz projektu Rok w Harmonii, pielęgniarka tworząca własną klinikę dla kobiet.

 

KATARZYNA JĘDRYS-SIUDA

Jest psychologiem, pedagogiem, psychotraumatologiem, terapeutą TPT (Time Perspiective Therapy) Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, pracownik akademicki gdańskich uczelni. Pisarka i felietonistka. Autorka blogów, opracowań naukowych oraz takich książek jak: „Osłodzić cierpkość myśli” („How to sweeten bitter thought”), „W życiu piękne są tylko chwile”, „Zapach pomarańczy. Z pamiętnika neurotyczki”, „Ogarniacz codzienności”, „Planer w rytmie slow” i wielu innych. Współautorka opracowania “Aktualne problemy pedagogiczne. Konteksty i wyzwania”. Marzy, podróżuje i pisze.

Kasię znajdziesz na stronach:

BLOG – www.pisanieprzykawie.home.blog

BLOG – www.manufakturaslowablog.wordpress.com

KSIĄŻKI – https://pisanieprzykawie.home.blog/publikacje

NARZĘDZIA ROZWOJOWE:

Dziennik Przetrwania

Planner w rytmie slow

Ogarniacz codzienności

 

SABINA WIECZOREK

Pielęgniarka w pełnym wymiarze godzin totalnie zakochana w Alpach i języku francuskim. Niesamowicie ciekawa świata. Uwielbia przekraczać swoje strefy komfortu, dlatego zdobywa szczyty na całym świecie, jeździ rowerem, biega maratony i ultra, pokonuje najtrudniejszy górski szlak GR20 na Korsyce w 10 dni… A w tym wszystkim znajduje czas na motywowanie innych do aktywności ruchowej, remont domu i dbanie o swoje wewnętrzne ja.

Sabinę znajdziesz na stronach:

www.facebook.com/wieczorek.team

www.wieczorek-team.com